Deweloper

icon

Inwestycje

Manage

Twoje inwestycje, widoczne jak na dłoni!

W jednym miejscu masz wszystkie dane teleadresowe, dokumenty i informacje. Dodając nową inwestycję, wystarczy uzupełnić wskazane pola i możesz już dodawać lokale. Teraz możesz nimi swobodnie zarządzać, niezależnie od ich typu!

Dodawaj nowe osoby

Manage

Pomoc w zarządzaniu

Możesz dodać nowe osoby: pracownika, pośrednika lub klienta, które są zaangażowane w Twoje inwestycje i którym możesz pozwolić nimi zarządzać, nadając im odpowiednie uprawnienia i umożliwiając wgląd np. w płatności lub udostępniając status usterek.

icon
Szybki kontakt

Chcesz się skontaktować z którąś z dodanych osób? Nie ma problemu, możesz napisać wiadomość lub zadzwonić, klikając w Zadzwoń.

icon
Przełącz się

Odpowiedni układ pozwoli Ci szybko przejść do innej kategorii przypisanej do konkretnej osoby. Przejdź do karty Lokale, Usterki, Zmiany lokatorskie, a nawet do Rozliczeń.

Zintegrowane płatności

Manage

Koszty i zyski

Czytelnie przedstawione, w dashboardzie bądź karcie użytkownika. Zawsze wiesz, jaki jest status finansowy Twoich inwestycji, co umożliwia Ci działanie i podejmowanie rentownych decyzji w przyszłości. Wiedza na temat kosztów i płatności przekłada się bezpośrednio na Twoje zyski. W tym miejscu sprawdzisz, ile zarobisz na konkretnej inwestycji.

graphical divider

W podróży?
Manage na tak!

Zawsze pod ręką. Wybierz pakiet i korzystaj już dziś!

Dołącz do nas
Phone
graphical divider

Zawsze wiesz o zmianie statusu

Manage

Bądź na bieżąco!

Sprawdź płatności i status lokali, żeby zawsze mieć najbardziej aktualne informacje. Tu sprawdzisz i zmienisz status lokalu oraz dowiesz się, czy został opłacony.

graphical divider

Bezpieczeństwo

Manage

Bezpieczne zarządzanie i dostęp

Dostęp do Twojego konta chroni indywidualny login i hasło, a osoby, które dodajesz mogą zarządzać Twoimi nieruchomościami lub mieć wgląd w poszczególne inwestycje, tylko w takim stopniu, w jakim im to umożliwisz!

graphical divider

Zgłoszone usterki...

Manage

...pod pełną kontrolę!

W zakładce możesz wprowadzać na bieżąco zgłoszone usterki konkretnych lokali i w zależności od postępu naprawy zmieniać ich status. Dzięki temu, zawsze wiesz, kto zgłosił usterkę, czego dotyczyła i którego lokalu.

Zmiany lokatorskie

Manage

Na wyciągniecie ręki

Zawsze wiesz, co się dzieje w Twoich inwestycjach. Możesz też śledzić status zmian reorganizacyjnych, a także dodać opcję finansowania, dzięki temu jesteś na bieżąco, również w kwestiach kosztów, co ułatwia zarządzanie budżetem.