Zarządca najmem

icon

Inwestycje

Manage

Twoje Inwestycje, widoczne jak na dłoni!

W jednym miejscu masz wszystkie dane teleadresowe, dokumenty i informacje. Dodając nową inwestycję, wystarczy uzupełnić wskazane pola i możesz już dodawać lokale. Teraz możesz nimi swobodnie zarządzać, niezależnie od ich typu!

Dodawaj nowe osoby

Manage

Proste zarządzanie

W tym miejscu możesz dodać osobę najmującą lokal i umożliwić jej korzystanie z konta. Jeśli jest potrzeba, możesz także dołączać pracowników, którzy pomogą Ci w zarządzaniu najmem jednak w ograniczonym stopniu. Dodając pracownika samodzielnie decydujesz o jego uprawnieniach, a dzięki weryfikacji danych zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa wszystkich informacji.

icon
Szybki kontakt

Chcesz się skontaktować z którąś z dodanych osób? Nie ma problemu, możesz napisać wiadomość lub zadzwonić, klikając w Zadzwoń.

icon
Szybkie linki

Z każdej karty możesz przejść do innych kategorii przepisanych do konkretnej osoby: Lokale czy Usterki.

Płatności za wynajem
w pigułce

Manage

Koszty i zyski

Zarządzasz najmem kilku lokali jednocześnie? Musisz znać status płatności za każdy z nich! Zrobisz to przy pomocy zakładki Płatności, w której znajdziesz uporządkowane płatności wg statusu Nowa/Opłacona, a także termin płatności czy szybki podgląd umowy.

graphical divider

W podróży?
Manage na tak!

Zawsze pod ręką. Wybierz pakiet i korzystaj już dziś!

Dołącz do nas
Phone
graphical divider

Zawsze wiesz o zmianie statusu

Manage

Bądź na bieżąco!

Sprawdź płatności i status lokali, żeby zawsze mieć najbardziej aktualne informacje. Tu sprawdzisz i zmienisz status lokalu oraz dowiesz się, czy został opłacony.

graphical divider

Bezpieczeństwo

Manage

Bezpieczne zarządzanie i dostęp

Dostęp do Twojego konta chroni indywidualny login i hasło, a osoby, które dodajesz mogą zarządzać Twoimi nieruchomościami lub mieć wgląd w poszczególne inwestycje, tylko w takim stopniu, w jakim im to umożliwisz!

graphical divider

Zgłoszone usterki...

Manage

...pod pełną kontrolę!

W zakładce możesz wprowadzać na bieżąco zgłoszone usterki konkretnych lokali i w zależności od postępu naprawy zmieniać ich status. Dzięki temu, zawsze wiesz, kto zgłosił usterkę, czego dotyczyła i którego lokalu.